Pozvánka na WordCamp 2018

Největší událostí spojenou s WordPressem u nás je konference WordCamp 2018, která se letos bude konat již popáté. Uskuteční se v sobotu 24.2. od 9 hodin na Vysoké škole ekonomické v Praze.

WordCamp se dělí na dvě části – pro vývojáře a pro uživatele. Já jsem loni byla na přednáškách pro uživatele a ty mám v plánu navštívit i letos. Uživatelskou sekci totiž ocení nejen začátečníci, ale také blogeři, redaktoři magazínů nebo správci webů.

Program WordCampu 2018 a jeho přednášející už je zveřejněný. Přednášky budou o zabezpečení, šablonách, tvorbě obsahu, ale i marketingu a analytice. Nejvíc se těším na přednášku Petry Dolejšové o GDPR, ale také na případové studie a workshopy.

V neděli 25.2. od 10 hodin se koná Cotributing Day, kde můžete pomoci komunitě s úpravou webových stránek, pořádáním lokálních konferencí a nebo pomoci přeložit WordPress, pluginy a šablony do češtiny.

 

To nejlepší z WordCampu 2017

Jako malou upoutávku a také abych dohnala svůj rest, že jsem o loňské konferenci nenapsala žádný report, přidávám odkaz na dvě videa z přednášek, které se mi na WordCampu 2017 líbily nejvíc.

Nejčastější technické problémy WordPress webů

Praktické rady Vládi Smitky o tom, jaké jsou nejčastější technické problémy WordPress webů a jak je vyřešit.

 

Jakou cestu ušel Google v SEO

Vývoj vyhledávače Google až do dneška v podání Filipa Podstavce.

Doufám, že jsem jsem vás nalákala a na letoším WordCampu se potkáme. Protože podobné konference nejsou jen o přednáškách, ale především o zajímavých lidech, kteří na ně chodí. Jo a taky jsem loni dostala flashku, 2 bloky, samolepky, placky, tričko a byl výborný catering 😉

 

Chystáte se také na WordCamp 2018 a na co se těšíte nejvíc? 

Sledovat Martina Havelková:

martinahavelkova.cz

Baví mě tvořit krásné a funkční weby, na které se návštěvníci rádi vracejí, protože na nich našli to, co hledali. Díky mému kurzu WordPressu se to můžeš naučit i ty :)

Nejnovější příspěvky od

Komentáře

Odebírej můj newsletter

Líbí se ti obsah webu? Dostávej pravidelně upozornění na nové články, novinky o WordPressu a bonusový obsah do své schránky.   Získej Checklist: Tvorba webu ve WordPressu ještě dnes!
Holler Box